Diyarbakır Etkinliği

Diyarbakır Etkinliği

Güneydoğu Anadolu Bölgesi`ndeki ilk Blockchain Etkinliğ`ni 8 Ekim 2022 tarihinde Mfet ana sponsorluğunda gerçekleştirdik. Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile kalmayıp çevre illerden de katılımcılarımız mevcuttu. Blockchain ve özellikle kripto paraya çok ilgili bir kitleyle karşılaştık. Özellikle gündemdeki konularla ilgili uzmanlarından sunular izledik. Sektördeki her alanla ilgili aradıklarını bulabilecekleri bir etkinlikte Güneydoğu Anadolu halkı ile buluştuk.

Salona girişlerde, etkinlik sırasında ve sonunda katılımcılarıma çeşitli sürprizlerimiz, çekilişlerimiz ve hediyelerimiz oldu. Konuşmacılarımız katılımcıları da sunumlarına dahil ederek, sohbet havasında yaklaşık 300 kişilik, dokuz buçuk saat süren büyük bir blockchain etkinliğine Diyarbakır şahit oldu. Katılımcılarımız Twitter ve çeşitli mecralardan etkinlik alanından muhteşem gönderiler paylaştı.

Konuklarımız kripto para bağımlılığından ReFi teknolojisine tüm popular konuları ele aldı. Ayrıca konuklarımız alanında uzman kişiler olmakla kalmayıp Respect Trade Blockchain Etkinliğ`ne özel sunularıyla etkinliğin başından sonuna kadar bizlerle beraber oldular. Katılımcılarımızın sunu aralarında onlara geniş bir network alanı oluşturduk. Geri dönüşleriniz bizim için çok önemliydi. Harika dönüşler aldık. Katılan herkese teşekkür ederiz.

Etkinlik Bilgileri
Katılımcılar:

Son Gönderiler

Kripto Para Piyasasında Sosyal Medya Nasıl Değerlendirilmeli?

  Kripto para piyasası, günümüzde giderek daha fazla dikkat çeken ve yoğun ilgi…

24 – 30 Temmuz Haftanın Kripto Para Haberleri

Haftanın kripto para dünyasında, Amerika Birleşik Devletleri’nde başkan adayı Robert F. Kennedy Jr.’ın…

Respecttrade News Test

Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen…