Kanallar

Respect Trade

Bu kanal topluluğumuzun ana kanalıdır. Dileyen herkes katılabilir. Günde sade bir kaç saat kullanıcılarımızın kullanımına aktiftir. Bunun sebebi adminlerimizin analizlerinin gün içerisinde öne çıkması ve arada kaynamaması içindir. Burada ara ara adminlerimizin sesli sohbetleri olmaktadır. Herkes ücretsiz bir şekilde istediğini sorabilir. Analizlerlerden yararlanabilir.

Respect Trade GEM

Topluluğumuzun GEM bölümünde kendi proje analiz ekibimizin çok titiz bir şekilde incelediği GEM projelerin tanıtım floodları bulunmaktadır.

Respect Trade Gaming-NFT

Topluluğumuzun Gaming-NFT bölümünde ise gündemde olan Gaming projelerinin gelişmeleri, yeni çıkan ya da hali hazırda olan NFT projelerinin yeni gelişmeleri paylaşılmaktadır.

Respect Trade News

Respect Trade News kanalında günün her saati güncel haberler paylaşılmaktadır. Piyasa haberleri dışında bizi etkileyecek haberlere de bu kanaldan ulaşabilirsiniz. 

Respect Trade Margin

Bu kanalımız özel bir kanaldır. Sadece telegramda bulunmaktadır. Giriş ücreti kesinlikle bulunmamaktadır. Burada margin işlemler paylaşılmaktadır. Bu kanala alımlar dönem dönem açılsa da çok nadirdir.

Respect Trade Women

Topluluğumuzun Women kanadı ise blockchain,web3 alanında kadınları desteklemek için kurulmuştur. Bu tarafta elimizden geldiğinde trade alanında blockchain alanında uzman kişilerle Space,video etkinlikleri yaparak kadınların iş hayatında ki aştığı engelleri görüyor ve hepsini destekliyoruz.